Akcionáři

Mezi hlavní akcionáře společnosti MILLBA-CZECH, a.s. patří:

INPEKO, spol. s r.o.Millba czech-logo-274
JAPEK, s.r.o.
JIZERSKÉ PEKÁRNY, spol. s r.o.
PECUD, v.o.d.
PeHaK, v.o.s.
PEKÁRNA TANVALD, a.s.
L. KLÍMA – automatické mlýny, s.r.o

 


 

P E C U D , výrobní a obchodní družstvo Žandov
se sídlem 403 39 Chlumec u Chabařovic, Žandov 67pecud
web: http://www.pecud.cz
email: sekreteriat@pecud.cz

  • PECUD v.o.d. výrobní a obchodní družstvo Žandov se kromě širokého pekařského sortimentu specializuje na výrobu sušenek, miků a čajového pečiva. Několik druhů Krušnohorských sušenek v moderním obalu patří mezi nejprestižnější z celého sortimentu pekárny. Oplatkové trubičky polévané tmavou polevou jsou nositelem národní značky kvality “KlasA” udělované ministerstvem zemědělství České republiky.

 

JAPEK, s.r.o.
se sídlem 435 42 Litvínov – Janov, Podkrušnohorská 210japek
web: http://japek.cz/cs
email: pekarna@japek.cz

  • JAPEK s.r.o. má své výrobní kapacity soustředěny do dvou výrobních závodů. Pekárna v Janově vyrábí zejména chléb, běžné pečivo a trvanlivé pečivo, pekárna v Mostě se specializuje na výrobu jemného pečiva. Společnost se také orientuje na výrobu jemných oplatkových trubiček a výrobků z modelovací mléčné hmoty, které exportuje do několika zemí.

 

INPEKO, spol. s r.o.
se sídlem 400 07 Ústí nad Labem, Janáčkova 792/11inpeko
web: http://www.inpeko.cz
email: sekretariat@inpeko.cz

  • INPEKO spol. s r.o. má velmi široký výrobní program, který realizuje v pekárně a cukrárně v Ústí nad Labem. Mezi speciality pekárny patří výroba perníků podle klasických receptur, které jso produkovány ve výrobně perníků v Jablonném v Podještědí a produkce vloček a krup, vyráběných v provozovně v obci Vřesle v jižních Čechách. Za zmínku také stojí vyhlášené Severočeské tyčinky a slané a trvanlivé pečivo. Skutečnost, že výroba tradičních pekařských výrobků je na velmi vysoké profesionální úrovni dokazují i častá ocenění této společnosti v prestižní soutěži Chléb roku. Pořádané v rámci akce Dny chleba v Pardubicích.
  • Firma Inpeko s.r.o. vlastní také širokou síť maloobchodních prodejen – samoobsluhy, speciální prodejny a restaurace.
  • Pekárna Inpeko je držitelem ocenění “Chléb roku 1996,2002 a 2003

 

JIZERSKÉ PEKÁRNY spol. s r.o.
se sídlem 460 01 Liberec – Nové Pavlovice, Generála Svobody 374/9ajizerske
web: http://www.jipek.cz
email: liberec@jipek.cz ; c.lipa@jipek.cz

  • JIZERSKÉ PEKÁRNY spol. s r.o. společnost mimo to, že zajišťuje široký sortiment tradičních pekařských a cukrářských výrobků, se specializuje od roku 1995 na výrobu bezlepkového pečiva s distribucí po celém území České republiky. Důkaz kvality a úspěšnosti této specializace získala společnost mimo jiné i v roce 2003, kdy se účastnila soutěže v rámci pekařské výstavy ÖBA 2003 ve Welsu v Rakousku. Zde tři výrobky získaly výborná ocenění.

 

L. Klíma automatické mlýny Křesín – Libochovice s.r.o.
se sídlem 411 17 Libochovice, Křesín 35klima
web: http://www.automatickemlyny.cz
email: mlyn.kresin@iol.cz

  • L. Klíma automatické mlýny, Firma L. Klíma automatické mlýny Křesín – Libochovice s.r.o. je základním dodavatelem žitné mouky pro pekařskou výrobu. Standart vysoké kvality mlýnské produkce potvrzují četná ocenění Mouka roku v soutěži pořádané Svazem pekařů a cukrářů v rámci odborové akce Dny chleba v Pardubicích.

 

Pe H a K, v.o.s.
se sídlem 412 01 Litoměřice, Nerudova 60pehak
web: http://www.pehak.cz/
email: obchod@pehak.cz

  • PeH&K v.o.s. se přes sílící konkurenci na trhu pekařských a cukrářských výrobků podařilo, zejména investicemi do nových technologií, udržet si místo na trhu a stále zlepšovat kvalitu chleba, běžného a jemného pečiva, měkké i trvanlivé cukrařiny. V roce 1999 byl výrobek linecký třený banánek oceněn značkou Czech Made.

 

Pekárna Tanvald, Jaroslav Schneider a spol.
se sídlem 468 41 Smržovka, Hlavní 983, Smržovkatanvald
web: http://www.pekarnatanvald.cz
email: chleb.tanvald@worldonline.cz

  • Pekárna Tanvald tato pekárna se zaměřuje zejména na výrobu chleba v rozmanitých variantách. Tanvaldská šiška je v uvedeném regionu stále skutečným pojmem mezi odběrateli jak v místě působnosti pekárny, tak v širokém okolí. Součastně je ve svém regionu známa výbornými koblihami vyráběnými nejnovější technologií.

 
Millba czech-logo-274